Čas na serveru 00:43:02

František Emler
Nad vesničkou

Id: 66901

Nad vesničkou

  •  / Nad vesničkou / František Emler

tempera/karton, rozměr 20 x 60 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1989x

Vyvolávací cena:

4 100