Čas na serveru 12:37:18

František Emler
Ovocné zátiší

Id: 160506

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / František Emler

olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 688x

Vyvolávací cena:

4 600