Čas na serveru 22:47:40

František Emler
Pařížský motiv II.

Id: 190439

Pařížský motiv II.

  •  / Pařížský motiv II. / František Emler

tempera/papír, rozměr 19 x 26 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, také na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1496x

Vyvolávací cena:
1 200

8 000