Čas na serveru 01:26:12

František Emler
Pražské nábřeží

Id: 467001

Pražské nábřeží

  •  / Pražské nábřeží / František Emler

olej/sololit, rozměr 48 x 68 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1864x

Vyvolávací cena:

10 500