Čas na serveru 14:36:09

František Emler
Vesnice u rybníka

Id: 54202

Vesnice u rybníka

  •  / Vesnice u rybníka / František Emler

tempera/karton, rozměr 13,5 x 38 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 754x

Vyvolávací cena:
500

4 200