Čas na serveru 09:08:41

František Emler
Zátiší

Id: 476809

Zátiší

  •  / Zátiší / František Emler
  •  / Zátiší / František Emler
  •  / Zátiší / František Emler

kombinovaná technika, akvarel/tempera/papír, rozměr ve výřezu 14 x 19 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 194x

Vyvolávací cena:

2 700