Čas na serveru 14:53:15

František Emler
Zátiší

Id: 85511

Zátiší

  •  / Zátiší / František Emler
  •  / Zátiší / František Emler
  •  / Zátiší / František Emler
  •  / Zátiší / František Emler
  •  / Zátiší / František Emler

olej/plátno/karton, rozměr 31 x 52 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně razítko z výstavy v Topičově salonu

zobrazeno: 2177x

Vyvolávací cena:

9 200