Čas na serveru 12:47:10

František Foltýn
Čertovka

Id: 263603

Čertovka

  •  / Čertovka / František  Foltýn

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, značně poškozená malba, nerámováno, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 9294x

Vyvolávací cena:

132 000

Příhozy: 120