Čas na serveru 08:26:36

František Foltýn
Chaloupky u řeky

Id: 41702

Chaloupky u řeky

  •  / Chaloupky u řeky / František  Foltýn

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 1942, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1397x

Vyvolávací cena:

5 600