Čas na serveru 00:36:28

František Foltýn
Vlčí máky

Id: 145305

Vlčí máky

  •  / Vlčí máky / František  Foltýn

olej/plátno, rozměr 59 x 30 cm, signováno vlevo dole, v minulosti odborně čištěno, původní rámování, jedná se o ojedinělé velmi rané autorovo dílo, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 839x

Vyvolávací cena:

30 000