Čas na serveru 23:23:26

František Gross
Bretaň

Id: 389801

Bretaň

  •  / Bretaň / František Gross
  •  / Bretaň / František Gross
  •  / Bretaň / František Gross

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu cca 19 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 679x

Vyvolávací cena:

2 800