Čas na serveru 12:24:47

František Gross
Postavy

Id: 391406

Postavy

  •  / Postavy / František Gross
  •  / Postavy / František Gross
  •  / Postavy / František Gross
  •  / Postavy / František Gross

litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 21 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 896x

Vyvolávací cena: