Čas na serveru 05:07:30

František Hladík
Ve světnici

Id: 266703

Ve světnici

  •  / Ve světnici / František Hladík

olej/plátno/karton, rozměr 41,5 x 51 cm, značeno ka datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 952x

Vyvolávací cena:

19 600