Čas na serveru 21:52:00

František Hudeček
Nízký přelet nad městem

Id: 125501

Nízký přelet nad městem

  •  / Nízký přelet nad městem / František  Hudeček

kombinovaná technika/akvarel/tuž/papír, velikost listu 15 x 21 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, původní adjustace

zobrazeno: 4690x

Vyvolávací cena:

9 500