Čas na serveru 20:08:50

František Janoušek
Duchové

Id: 289604

Duchové

  •  / Duchové / František Janoušek

pastel/černý karton, rozměr 28 x 42 cm, značeno a datováno uprostřed dole, na zadní straně potvrzení pravosti a popis, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2529x

Vyvolávací cena:

88 000

Příhozy: 98