Čas na serveru 01:49:53

František Jiroudek
Čelista

Id: 1503201

Čelista

  •  / Čelista / František Jiroudek

olej/překližka, rozměr 22 x 18 cm, signováno a věnování na zadní straně, rámováno, původní dobrý stav

zobrazeno: 2831x

Vyvolávací cena:

16 500