Čas na serveru 05:17:29

František Jiroudek
Hráč na harmoniku

Id: 127904

Hráč na harmoniku

  •  / Hráč na harmoniku / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 62,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, olištováno, původní stav

zobrazeno: 1214x

Vyvolávací cena:

10 500