Čas na serveru 04:22:27

František Jiroudek
Sedící akt

Id: 190408

Sedící akt

  •  / Sedící akt / František Jiroudek

olej/plátno, rozměr 68,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 547x

Vyvolávací cena:

10 000