Čas na serveru 12:32:30

František Kaván
Polní cesta

Id: 378204

Polní cesta

  •  / Polní cesta / František Kaván

olej/lepenka, rozměr 40 x 51 cm, značeno vlevo dole, v minulosti odborně čištěno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1750x

Vyvolávací cena:

78 000

Příhozy: 59