Čas na serveru 06:51:42

František Kaván
Vřesoviště

Id: 378202

Vřesoviště

  •  / Vřesoviště / František Kaván

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno hůře čitelně vpravo dole, poškozené novodobé rámování, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1457x

Vyvolávací cena:

72 000

Účastníci: 24

Příhozy: 78