Čas na serveru 06:48:55

František Kaván
Zimní říčka

Id: 197001

Zimní říčka

  •  / Zimní říčka / František Kaván

olej/lepenka, rozměr 26,5 x 37 cm, signováno a popsáno vlevo dole, drobná poškození v malbě, v minulosti odborně čištěno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5800x

Vyvolávací cena:

55 000

Účastníci: 19

Příhozy: 70