Čas na serveru 04:53:38

František Kobliha
Pohled na sv. Mikuláš

Id: 64704

Pohled na sv. Mikuláš

  •  / Pohled na sv. Mikuláš / František Kobliha

litografie/papír, rozměr ve výřezu 49 x 36 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno , oděrky na rámu

zobrazeno: 2459x

Vyvolávací cena:

1 700