Čas na serveru 23:21:41

František Kobliha
Před chrámem

Id: 88101

Před chrámem

  •  / Před chrámem / František Kobliha

litografie/papír, rozměr tisku 36 x 27 cm, značeno v tisku vpravo dole a vlastnoruční podpis vpravo dole, zaskleno, pod sklem lehce zaprášeno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1945x

Vyvolávací cena:

1 100