Čas na serveru 16:45:02

František Kupka
L´Assiette au Beurre

Id: 336701

L´Assiette au Beurre

  •  / L´Assiette au Beurre / František Kupka

litografie/ruční papír, rozměr listu 32,5 x 50 cm, značeno v tisku i vlastnoručně, vyříznuté tiskařské značky, původní stav, lehce zaprášeno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2124x

Vyvolávací cena:
6 000

16 000