Čas na serveru 15:39:47

František Květoň
Kousek za domem

Id: 414303

Kousek za domem

  •  / Kousek za domem / František Květoň

olej/sololit, rozměr 69,5 x 67 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 769x

Vyvolávací cena:

11 000