Čas na serveru 11:21:24

František Lhotka
Harlekýn a kolombína

Id: 377405

Harlekýn a kolombína

  •  / Harlekýn a kolombína / František Lhotka

měděný reliéf, rozměr 45 x 59 cm, značeno vpravo dole, v ploše lokální poškození, oděrky na rámu, na zadní straně původní štítek

zobrazeno: 584x

Vyvolávací cena:

2 200