Čas na serveru 05:51:47

František Líbal
Interiér kostela

Id: 177402

Interiér kostela

  •  / Interiér kostela / František Líbal

olej/plátno, rozměr 95 x 74 cm, signováno vpravo dole, datováno 1945, nataženo na novém napínacím rámu, malba poškozena, nerámováno

zobrazeno: 1286x

Vyvolávací cena:

46 000