Čas na serveru 23:57:42

František Michl
Borovice

Id: 1640

Borovice

  •  / Borovice / František Michl

olej/plátno, rozměr plátna 65 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 35, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2453x

Vyvolávací cena:

4 405