Čas na serveru 14:00:00

František Michl
Čermná

Id: 13502

Čermná

  •  / Čermná / František Michl
  •  / Čermná / František Michl
  •  / Čermná / František Michl
  •  / Čermná / František Michl

olej/plátno, rozměr 30 x 81 cm, signováno vpravo dole, původní rám, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2616x

Vyvolávací cena:

10 000