Čas na serveru 04:54:16

František Michl
Sázava

Id: 1208

Sázava

  •  / Sázava / František Michl
  •  / Sázava / František Michl
  •  / Sázava / František Michl
  •  / Sázava / František Michl

olej/plátno, rozměr 30 x 60 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3001x

Vyvolávací cena:
1 600

1 900