Čas na serveru 06:58:03

František Michl
Vesnička pod kopcem

Id: 883

Vesnička pod kopcem

  •  / Vesnička pod kopcem / František Michl

olej/plátno, rozměr plátna 49,5 x 64,5 cm, signováno vpravo dole F. MICHL, datováno 43, mírně poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 3521x

Vyvolávací cena:

11 500