Čas na serveru 14:15:42

František Muzika
Skica k opeře Julietta

Id: 219202

Skica k opeře Julietta

  •  / Skica k opeře Julietta / František Muzika

kombinovaná technika/papír, rozměr malby cca 24 x 34 cm, značeno a datováno vlevo dole, původní popis na zadní straně viz foto, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 8553x

Vyvolávací cena:

37 500

Účastníci: 20