Čas na serveru 04:43:14

František Muzika
Studie k Žalovu

Id: 47212

Studie k Žalovu

  •  / Studie k Žalovu / František Muzika

pastel/papír, rozměr ve výřezu 46 x 85 cm, signováno vpravo dole, datováno 1938, studie k obrazu "Žalov" v Národní galerii, zaskleno, paspartováno, novodobě rámováno, na zadní straně restaurátorská dokumentace

zobrazeno: 3136x

Vyvolávací cena:
35 000

37 000