Čas na serveru 03:44:00

František Nachtigal
Pohled na Kutnou Horu

Id: 2438

Pohled na Kutnou Horu

  •  / Pohled na Kutnou Horu / František  Nachtigal

olej/plátno, rozměr 57 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 1924, rám značně poškozen, původní stav

zobrazeno: 2669x

Vyvolávací cena:
1 200

2 100