Čas na serveru 17:07:16

František Pečínka
Mezi roubenkami

Id: 166706

Mezi roubenkami

  •  / Mezi roubenkami / František Pečínka

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 33 x 38 cm, signováno vlevo dole, otřený podpis, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 834x

Vyvolávací cena:

38 000

Příhozy: 52