František Škrabánek
Jarní nálada
Id: 493502
olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 34 x 83 cm, značeno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 218x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 500 Kč
2024,05-1,13,19,46,00
( 13.5.2024, 19:46:00 )
minimální příhoz 100 Kč
15.4.2024 | 14:19 | 3 500 Kč |