Čas na serveru 04:40:41

František Škrabánek
Rybník v krajině

Id: 74003

Rybník v krajině

  •  / Rybník v krajině / František Škrabánek

olej/plátno, rozměr 58 x 75 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1523x

Vyvolávací cena:

2 300