Čas na serveru 12:36:32

František Škrabánek
Vesnička v údolí

Id: 2049

Vesnička v údolí

  •  / Vesnička v údolí / František Škrabánek

olej/karton, rozměr 31,5 x 42 cm, signováno vlevo dole, datováno 1938, obraz i rám ve velmi dobrém stav

zobrazeno: 2051x

Vyvolávací cena:
1 800

4 605