Čas na serveru 03:42:34

František Škrabánek
Zima

Id: 147504

Zima

  •  / Zima / František Škrabánek

olej/karton, rozměr 28 x 37,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz lokálně poškozen

zobrazeno: 800x

Vyvolávací cena:
1 200

2 900