Čas na serveru 21:24:26

František Tavík Šimon
Bretanští rybáři

Id: 365910

Bretanští rybáři

  •  / Bretanští rybáři / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 28 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 924x

Vyvolávací cena:

14 500