Čas na serveru 00:57:12

František Tavík Šimon
Bulvár Saint-Martin

Id: 390013

Bulvár Saint-Martin

  •  / Bulvár Saint-Martin / František Tavík Šimon

barevný lept/papír, rozměr listu 44 x 57 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, papír místy zvlněný a zašpiněný

zobrazeno: 2042x

Vyvolávací cena: