Čas na serveru 21:40:39

František Tavík Šimon
Dívka se džbánem

Id: 254704

Dívka se džbánem

  •  / Dívka se džbánem / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4340x

Vyvolávací cena:
2 200

3 800