Čas na serveru 04:21:38

František Tavík Šimon
Japonec v modrém kimonu

Id: 94701

Japonec v modrém kimonu

  •  / Japonec v modrém kimonu / František Tavík Šimon

olej/plátno, rozměr 65 x 48 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 5870x

Vyvolávací cena:
11 000

32 000