Čas na serveru 17:36:07

František Tavík Šimon
Květinářky

Id: 50502

Květinářky

  •  / Květinářky / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, velikost tisku 13,5 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 06, zasleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1297x

Vyvolávací cena:

5 200