Čas na serveru 23:22:29

František Tavík Šimon
Neděle ve Stromovce

Id: 428301

Neděle ve Stromovce

  •  / Neděle ve Stromovce / František Tavík Šimon

olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 5707x

Vyvolávací cena:

140 000

Účastníci: 19

Příhozy: 82