Čas na serveru 18:34:05

František Tavík Šimon
Ovocnářský krámek v Pařiži

Id: 346602

Ovocnářský krámek v Pařiži

  •  / Ovocnářský krámek v Pařiži / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 38,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2981x

Vyvolávací cena:

7 600