Čas na serveru 09:42:58

František Tavík Šimon
Podél zasněžené cesty

Id: 271402

Podél zasněžené cesty

  •  / Podél zasněžené cesty / František Tavík Šimon

kolorovaná akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 38,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4724x

Vyvolávací cena:
1 800

12 500