Čas na serveru 10:56:45

František Tavík Šimon
Pont St. Marie v zimě

Id: 351502

Pont St. Marie v zimě

  •  / Pont St. Marie v zimě / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 41 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1186x

Vyvolávací cena:

12 000