Čas na serveru 08:42:08

František Tavík Šimon
Quai des Grands - Augustins

Id: 365909

Quai des Grands - Augustins

  •  / Quai des Grands - Augustins / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 37 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1332x

Vyvolávací cena:
2 800

9 000