Čas na serveru 22:05:05

František Tavík Šimon
Rozkvetlý kaštan

Id: 82303

Rozkvetlý kaštan

  •  / Rozkvetlý kaštan / František Tavík Šimon

litografie/papír, velikost tisku 13 x 14 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 554x

Vyvolávací cena:
300

3 900